CallUs: 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11
Door to Door Service
No Charge For Flight Delay
No Cancellation Fees
24/7 Phone Support
No Card Charges

Marmaris Transfer

Marmaris Ulaşım

Muğla’nın incisi Marmaris, Türkiye’den ve farklı ülkelerden gelen turistlerden büyük ilgi görmektedir. Yeryüzünün cennet köşesi olarak nitelendirilen Marmaris, yeşil ile mavinin kesiştiği noktada yer alır.

 

Tarih boyunca dillere destan güzelliği ile ön plana çıkmış Marmaris, çok sayıda medeniyetin egemenliğine girmiştir. Persler, İonlar, Mısırlılar, Karialar, Makedonlar, Romalılar, Selçuklular ve Osmanlılar, bölgeye hükmeden halklardan bazılarıdır.

 

Bu nedenle bölgede çok sayıda antik kent ve tarihi yapı bulunur. Milattan önce 1044 tarihinde İyonların inşa ettiği Marmaris Kalesi, bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği Marmaris Müzesi, İyilik Kayalığı Antik Kenti, Kedrai Antik Kenti, Amos Antik Kenti ve Phoenix Antik Kenti tarih meraklıların ilgisini çeken yapıların başında gelmektedir.

 

Ege’nin maviliklerinin sınırsızca tadının çıkarıldığı Marmaris, uzun sahil şeridi ile çok sayıda koy ve plaja ev sahipliği yapar. Çok sayıda olan koylar, yatçılık ve mavi turlar için de idealdir. Nefes kesici tabiat güzellikleri ile Marmaris, deniz, kum ve güneşe doymanızı sağlayacak.

 

Yaz aylarının popüler noktalarından biri olan Marmaris, yılın diğer zamanlarında 90 bin nüfusa sahipken yaz aylarında bu sayı 1 milyonu bulmaktadır. Akdeniz iklimi ile yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Bu nedenle kış aylarında dahi denize girilmektedir.

 

Marmaris Havalimanı Özel Transfer

Marmaris’e Rodos’tan kalkan feribotlar aracılığıyla, kara yolu ile ve Dalaman Havalimanı üzerinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. Bunlara ek olarak bölgeye yakın olması nedeni ile Milas Bodrum Havalimanı, Antalya Havalimanı ve İzmir Havalimanı da tercih edilmektedir.

 

Havalimanı özel transfer hizmeti alarak havalimanından dilediğiniz noktaya kolaylıkla erişim sağlanabilir. Havalimanı transfer hizmeti, havalimanına indiğiniz zaman sizi alarak konforlu araçlar eşliğinde zaman kaybetmeden gitmek istediğiniz noktaya ulaştırır.

 

Havalimanı tercihlerine bağlı olarak Ege ve Akdeniz kıyı şeridi eşliğinde muhteşem bir manzara ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası 245 kilometredir ve ortalama olarak 2 saat 50 dakika sürer. Marmaris ile Milas – Bodrum Havalimanı ise 133 kilometre ile 1 saat 48, Antalya Havalimanı 325 kilometre ile yaklaşık olarak 4 saat 23 dakika sürer.

 

Havalimanı özel transfer hizmeti ile Marmaris içmeler, Datça, Turunç, Selimiye, BozburunFethiye, Ölüdeniz, Sarigerme, Dalyan gibi tatil bölgeleri başta olmak üzere dilediğiniz her yere kolaylıkla kısa süre içerisinde gidebilirsiniz.

 

Maksimum Konfor ve Üst Düzey Güvenlik

 

Rain Transfer ile üst düzey güvenlik ve maksimum konfor eşliğinde havalimanı özel transfer hizmetine sahip olun. Uzman şoförler ve deneyimli elemanlar ile çalışan Rain Transfer, hizmetin her alanında ileri seviye müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

 

Büyük ve orta segmentli araç seçenekleri farklı marka ve modelleri içerir. Yolcular, kişi sayısı ve konfor sayısına göre istedikleri arabayı seçebilirler. Rain Transfer, yılın her günü tatiller de dahil olmak üzere 24 saat boyunca hizmet verir.

 

Rezervasyon yaptırmak için www.raintransfers.com internet adresi üzerinden araç seçimi yapılabilir. Seyahat tarihi, yolculuk rotası ve araç işaretlendikten sonra web sitesinden güvenli ödeme gerçekleştirilerek hızlı ve pratik bir şekilde havalimanı transfer ya da VIP transfer hizmeti alınabilir.

 

Sitede belirtilen ücret harici ek ödeme yapılmaz. Rezervasyon işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza otomatik olarak, yolculuk bilgilerinin yer aldığı email iletilir. Bununla birlikte seyahatiniz öncesinde aranarak hatırlatma yapılır.

 

Yoğunluk durumu göz önünde bulundurularak rezervasyonun seyahat saatinden en az 4 saat önce tamamlanmış olmasını tavsiye ederiz. En iyi fiyatlara, kısa sürede dilediğiniz yere gitmek üzere Rain Transfer’i tercih edin.

 

Rain Transfer, müşteri memnuniyeti ve güvenliğine son derece önem verir. Bu amaçla alanlarında tecrübeli ve uzman şoförler ile çalışır. Aynı zamanda araçların tamamı GPS sistemi ile takip edilmektedir.

 

Acil durumlarda ya da ihtiyacınız olduğu her an havalimanı özel transfer hizmeti almak üzere Rain Transfer’e telefon numarası üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 günün her saati Rain Transfer’de rezervasyon yaptırmak için 90 532 134 4011 numarasını kullanarak, hızlı bir şekilde kayıt oluşturabilirsiniz.

 

Dilediğiniz havalimanından VIP transfer hizmeti alabilirsiniz. Değişen konfor seviyeleri ve büyüklükleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan aracı seçin. Tatilinize en iyi şekilde başlangıç yapmak üzere Rain Transfer’i her daim tercih edebilirsiniz.

Read More...